Mistrovství ČR juniorů a seniorů

Z mistrovství republiky juniorů a dospělých si vezeme bohatou sklizeň medailí. Až na pár výjimek medaili vybojovali téměř všichni závodníci našeho klubu. Tituly získali : Terka Škvorová 2- a 4- jky, Kamča Ondráčková 4x-ž, Kristýna Fleissnerová 2xž, Martin Neuman a Ondřej Švec 2- m Sen B, Jakub Novák 2+jři. Stříbro vybojovyli po famózním výkonu junioři na 4-. Dalším skvělým výsledkem bylo stříbro a životní závod naších ostřílených lehkáčů Vojty Bartoně a Dana Chalupy na 2x MLV. Druzí byli tito borci také na 4-MLV ještě spolu s Kryštofem Kořánem. I tradiční sběratelé medailí Saša Berezovskiy a Martin Macháček vezou stříbro za 2xMLV sen B. Náš nejlepší skifař Jarda Hellebrand skončil druhý na skifu sen B. Stříbrná byla také párovka juniorek, kde jsme měli zastoupení v Terce Škvorové. Bronz má Kamča Ondráčková na skifu žen sen B a naši matadoři Míra Holeček 4+ a 2+ m a Jan Tvardík na 4+m.  Kousek za medailí, avšak ve finále, jsme měli ještě osmu a párovou čtyřku mužů, osmu juniorů, čtyřku bez korm. mužů a dvojku mužů. Vítězství ve finále B přidali 2xm, 4x-jři a skifař Martin Hladík.