Naše ženy dobývají svět

V letošní sezóně skvěle závodí na mezinárodním poli i veslařky z Bohemky. Vše začala vynikajícím pátým místem na 2-  na Mistrovství Evropy juniorů Tereza Škvorová. Poté následovalo Mistrovství Evropy dospělých, kde Kristýna Fleissnerová byla 9. na dvojskifu. V tomto týdnu skončila Eliška Dvořáková 8. na 2xLV  na letní světové universiádě v Korei.

Od pátku do neděle můžete sledovat Kristýnu Fleissnerovou, jak se jí daří spolu s Lenkou Antošovou na dvojskifu na světovém poháru v Luzernu. Doufáme, že se holkám svěťák povede a vybojují si start na mistrovství světa.

V současné době vrcholí příprava Kamily Ondráčkové na MS U23, která je strokyní párové čtyřky žen. Na MS odlétá 20.7.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Havran. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.