MČR žactva a dorostu

Zlato a mistrovský titul vybojoval Matyáš Rychnovský na mistrovství ČR žactva a dorostu v Račicích. S naprostým přehledem ovládl skifa žáků mladších do 11ti let. K tomu ještě spolu s Richardem krejčím přidali 4. místo na dvojskifu. Další finálové umístění vybojovaly tyto posádky: Dvojskif dorostenek Natka Dvořáková/Elen Michelli – 6. místo, 4+ dci 5. místo a dvojka dorostenců Filip Valečka/Tomáš Klaus skončila 6. Malé finále se podařilo vyhrát párové čtyřce dorostenek a čtyřce bez kormidelníka dorostenců. Celkově se nám mistrovství poměrně vydařilo a většina posádek vydržela v obrovské konkurenci závodit až do neděle.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Havran. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.