Dvě zlata z Hořína

Skvěle se představili naši veslaři na MČR na dlouhé trati v Hoříně. Ella Boldišová zvítězila na skifu dorostenek, Adam Boldiš vyhrál skif juniorů v závodě, kde byl ještě Hynek Lambl na 3. místě. Neméně skvěle zajela naše dvojka mužů Jan Chládek/ Adam Kulhánek, kteří byli o pouhých sedm vteřin za první Duklou. Další výborná umístění získaly Sofie Kubátová – 6. na skifu juniorek a Anna Čechová 8. na skifu dorostenek. Edita Klapačová byla 14. na skifu juniorek, Matyáš Rychnovský 21. na 1xm. Velmi pěkné je umístění skifařů dorostenců – 15. Tonda Král, 16. Marek Beneš. Podrobnější reportáže jsou na našem instagramu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.