Oddílové příspěvky 2023

Vážené členky, vážení členové a vážení rodiče našich členů.

Výbor oddílu veslování TJ Bohemians Praha se po delší diskusi dohodl na navýšení členských příspěvků od 1.1.2023. Důvodů pro toto rozhodnutí je víc. Prvním je všeobecně známé celosvětové navýšení energií a tím i pro nás navýšení „interních“ nájmů ze strany mateřské TJ o 30% oproti loňským. Jsme sice v prostorách ve vlastnictví TJ, ale protože v rámci celé jednoty působí 25 oddílů a ne všichni mají vlastní prostory, funguje systém zmiňovaných „interních“ nájmů jako participace na provozních nákladech objektů. Dalším důvodem je stále menší podpora sportu v ČR ze strany státu a tím i navázaná podpora ze strany Českého veslařského svazu a i Magistrátu hlavního města Prahy a Městských částí Prahy pro náš sport (oddíl). Všude zmiňovaná inflace nám naopak stále navyšuje náklady na činnost (navýšené ceny PHM, nákladů na startovné, vyšší ceny sportovního materiálu, oprav lodí apod.). Výši členských příspěvků jsme se snažili udržet co nejdéle, důkazem toho je to, že se jejich výše neměnila více jak 4 roky. Výše příspěvků je stanovena tak, aby byly pokryty interní nájmy. Sportovní činnost je financována z dotací státu, MHMP, ČVS, sponzorských příspěvků a v neposlední řadě i podporou rodičů dětí, kteří v našem klubu sportují.

Výše příspěvků je stanovena na 7000,- Kč, pro sourozence 6000,- Kč. Podrobnosti včetně čísla účtu naleznete v příloze. Variabilní symboly budou vyvěšeny na klubové nástěnce v loděnici.

Děkujeme za pochopení tohoto rozhodnutí.

Za výbor oddílu veslování.

                                                                                               Jiří Ryšavý

                                                                                   hospodář veslařského oddílu

                                                                                         TJ Bohemians Praha

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář