Titul z Hořína

Na letošní prvním mistrovství republiky , byli hodně vidět naši veslaři. Mistrovský titul ze skifu dorostenců si odváží Jarda Hellebrand , který svůj závod vyhrál o půl minuty před druhým v pořadí. Skvělý byl i závod skifu dorostenek , kde Kamila Ondráčková skončila druhá a i další dky jely velmi dobře. Další výborné výsledky přidaly , jak jinak , skifařky Eliška Dvořáková – 4. 1 x jky a Kristýna Fleissnerová 5. 1 x ž (3. ž sen B).  Další meadili , a to stříbrnou , přivezli muži LV Dan Chalupa a Luboš Vokřál na 2-. Bohužel se tentokrát nedařilo nepárovým posádkám juniorů a dorostenců , kteří se pohybovali ve svých závodech okolo 10. místa.