Pět titulů z MČR dorostu, juniorů a seniorů

Pět mistrovských titulů a kopu stříbrných a bronzových medailí vybojovali naši veslaři na MČR. Zatímco dorosteneckým kategoriím se medaili bohužel nepodařilo získat/ byli však na většině svých disciplin ve finále/, junioři a zejména dospělí medaile sbírali v hojném počtu. Pro zlato si dojeli Kamila Ondráčková /4-, 2- ž/, Eliška Dvořáková a Tereza Škvorová na 4x-ž, Jan Fleissner na 2xMLV a 2xMLV senB a v neposlední řadě 4+m Petr Pustějovský, Jan Tvardík, Petr Lesse a Martin Hladík, s korm. Tomášem Svěrákem. Nejvíce naši závodníci zviditelnili Bohemku v disciplíně 2xMLV, kde jsme obsadili celé pódium!!! Další vynikající výkony předvedl Jaroslav Hellebrand na dvojskifu/ 4. celkově, 2. v sen B/ a skifu mužů 3. za Synkem a Havlíčkem a 2. v sen B za Havlíčkem.

Medailisti : 2- jky – Elen Michaelli, 4-jři – Jan Chládek, 2+ M – Jan Hintnaus, Martin Hladík, 2 xMLV . 2. Vojtěch Bartoň, Dan Chalupa, 3. Jakub Třeček, Jakub Novák. 2- MLV – 2. Dan Chalupa, Vojtěch Bartoň, 2. sen B Jakub Třeček, Jakub Novák, 4+m – Vladimír Burda, Jan Vesecký, Jiří Cígler, Václav Pechek