Tři zlata z MČR juniorů a seniorů

Tři tituly získali naši veslaři na Mistrovství republiky v Račicích. Ve dvojskifu žen zvítězily Eliška Dvořáková a Tereza Škvorová. Obě dívky spolu absolvovaly 4 !! finálové závody a ve všech braly medaile. Kromě vítězství na dvojskifu, byly druhé ve 2xž sen B a třetí na osmě žen a 2- ž sen B.

Další dospělý titul přidal Kuba Třeček na 2- MLV. V tomto závodě byly druzí i naši spolehliví lehkáči Dan Chalupa a Vojta Bartoň, kteří byli ještě 4. na 2xMLV.

Třetí titul veze Jan Fleissner z dvojskifa juniorů. Honza přidal i stříbro z párovky jun, která jela v závodě seniorů a nestačila pouze na repre áčko.

Bronz přidaly i juniorky Kristýna Račanová a Lucka Bartoňová na osmě juniorek.

Velmi dobře závodili i lehkáči Jakub Novák a Jiří Kučera, Kteří byli 4. na 2xmlv senB a 5. na 2xmkv. Kuba ještě dojel 4. na 1xmlv senB. Všem Bohemákům gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony.