Hořín – MČR na dlouhé trati

První závody této sezóny má Bohemka úspěšně za sebou. Na plavebním kanále v Hoříně u Mělníka se dnes jelo mistrovství republiky na dlouhé trati. Závodilo se tedy na vzdálenost 6 km. Velmi výrazně do závodu promluvily naše ženy-skifařky. Kristýna Fleissnerová dojela druhá, Kamča Ondráčková čtvrtá a Eliška Dvořáková pátá. Jelikož jsou Kamča s Elinkou ještě mladé, berou stříbro a bronz v kategorii do 23 let. Nelze opomenout Kubu Třečka na dvojce bez kormidelníka lehkých vah, který společně s kamarádem Honzou Bejblíkem z VK Smíchov z vody vylovil hned dvě zlata (jedno za dospělé a druhé z kategorie U23). Z dalších výsledku zmíníme mezi muži devátého skifaře Jardu Hellebranda, v juniorském skifu pak šestého Honzu Fleissnera a čtrnáctého Honzu Chládka. Jelikož je Chladič junior teprve prvním rokem je jeho umístění celkem pecka. Velmi kvalitní byly i výsledky 2- mužů Martin Neuman/Ondřej Švec, která byla celkově 10., mezi U23 4. a Terky Škvorové na skifu žen – celkově 8. mezi U23 5. Příliš se nevedlo dorostenkám, které obsadily 14. , 18. a 20. místo, nicméně všechny si vybojovaly účast na Kontrolních závodech.